CA0002750R0JE66
MFR.Part #
CA0002750R0JE66
JLCPCB Part #
C19620226
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 750Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS