CA000268R00JE66
MFR.Part #
CA000268R00JE66
JLCPCB Part #
C19523104
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS