CA00025R100KE66
MFR.Part #
CA00025R100KE66
JLCPCB Part #
C19394634
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 5.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS