CA0002560R0JE66
MFR.Part #
CA0002560R0JE66
JLCPCB Part #
C19369674
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 560Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS