CA000247R00KS73
MFR.Part #
CA000247R00KS73
JLCPCB Part #
C1788070
Description
-65℃~+275℃ 2W 47Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors