CA00023R900JE66
MFR.Part #
CA00023R900JE66
JLCPCB Part #
C19526451
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 3.9Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS