CA00023R300KE66
MFR.Part #
CA00023R300KE66
JLCPCB Part #
C19488979
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS