CA00023R000JR64
MFR.Part #
CA00023R000JR64
JLCPCB Part #
C1814190
Description
-65℃~+275℃ 2W 3Ω ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors