CA000230R00KS44
MFR.Part #
CA000230R00KS44
JLCPCB Part #
C1803240
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 30Ω ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors