CA000230R00KE66
MFR.Part #
CA000230R00KE66
JLCPCB Part #
C19385090
Description
-65℃~+275℃ 2W 30Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS