CA00022R200JE66
MFR.Part #
CA00022R200JE66
JLCPCB Part #
C19556791
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS