CA000222R00KE66
MFR.Part #
CA000222R00KE66
JLCPCB Part #
C19485333
Description
-65℃~+275℃ 22Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS