CA00021R000KE66
MFR.Part #
CA00021R000KE66
JLCPCB Part #
C19451319
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS