CA00021R000JE66
MFR.Part #
CA00021R000JE66
JLCPCB Part #
C19300750
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS