CA0001R1800KE66
MFR.Part #
CA0001R1800KE66
JLCPCB Part #
C19527887
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 1W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS