CA0001R1200KE66
MFR.Part #
CA0001R1200KE66
JLCPCB Part #
C19310619
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 1W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS