CA00013R000KE66
MFR.Part #
CA00013R000KE66
JLCPCB Part #
C19604442
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1W 3Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS