CA000133R00JE66
MFR.Part #
CA000133R00JE66
JLCPCB Part #
C19500389
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1W 33Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS