CA00011R000JR05
MFR.Part #
CA00011R000JR05
JLCPCB Part #
C1807709
Package
Plugin,D4.3xL11.7mm
Description
-65℃~+275℃ 1W 1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL11.7mm Through Hole Resistors