CA000118R00JE66
MFR.Part #
CA000118R00JE66
JLCPCB Part #
C19570379
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 18Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS