BZX884B30L-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B30L-G3-08
JLCPCB Part #
C3738976
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 29.4V~30.6V 300mW 300Ω 30V 50nA@21V 80Ω ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS