BZX84C5V1-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C5V1-G3-08
JLCPCB Part #
C7093924
Package
SOT-23-3
Description
1 Independent 2uA@2V 300mW 4.85V~5.36V 480Ω 5.1V 60Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS