BZX84C47-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C47-G3-18
JLCPCB Part #
C6136729
Package
SOT-23-3
Description
170Ω 300mW 47V 50nA@32.9V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS