BZX84C43-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C43-HE3-08
JLCPCB Part #
C7224176
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 300mW 375Ω 40.85V~45.15V 43V 50nA@30.1V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS