BZX84C11-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C11-G3-08
JLCPCB Part #
C6756335
Package
SOT-23-3
Description
100nA@8V 11V 20Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS