BZX84B62-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B62-G3-18
JLCPCB Part #
C6475074
Package
SOT-23-3
Description
215Ω 300mW 50nA@43.4V 62V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS