BZX84B56-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B56-G3-18
JLCPCB Part #
C5956965
Package
SOT-23-3
Description
200Ω 300mW 50nA@39.2V 56V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS