BZX84B10-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B10-G3-08
JLCPCB Part #
C3737151
Package
SOT-23
Description
1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 300mW 9.8V~10.2V ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS