BZX584C9V1-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C9V1-G3-08
JLCPCB Part #
C3764636
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 40Ω 500nA@6V 6Ω 8.5V~9.6V 9.1V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS