BZX584C5V6-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C5V6-G3-08
JLCPCB Part #
C3739161
Description
1 Independent 15Ω 1uA@2V 200mW 5.2V~6V 5.6V 80Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS