BZX584C4V7-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C4V7-G3-08
JLCPCB Part #
C3734287
Description
1 Independent 200mW 3uA 4.4V~5V 4.7V 425Ω 50Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS