BZX584C3V6-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C3V6-G3-08
JLCPCB Part #
C3736450
Description
1 Independent 3.4V~3.8V 3.6V 375Ω 5uA@1V 85Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS