BZX584C30-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C30-HG3-08
JLCPCB Part #
C3728499
Description
1 Independent 200mW 28V~32V 30V 30Ω 50nA@21V 70Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS