BZX584C24-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C24-G3-08
JLCPCB Part #
C7093788
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 22.81V~25.6V 24V 25Ω 50nA@16.8V 60Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS