BZX584C22-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C22-HG3-08
JLCPCB Part #
C3732999
Package
SOD-523
Description
1 Independent 20.8V~23.3V 200mW 20Ω 22V 50nA@15.4V ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS