BZX584C18-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C18-HG3-08
JLCPCB Part #
C3735062
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10Ω 16.8V~19.1V 18V 200mW 50nA@12.6V 50Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS