BZX384C56-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C56-E3-08
JLCPCB Part #
C335599
Description
1 Independent 200mW 50nA@39.2V 52V~60V 56V 70Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS