BZX384C4V3-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C4V3-G3-18
JLCPCB Part #
C6522814
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 410Ω 90Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS