BZX384C4V3-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C5566455
Description
1 Independent 200mW 3uA@1V 4.3V 410Ω 4V~4.6V 90Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS