BZX384C47-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C47-G3-18
JLCPCB Part #
C5605479
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 170Ω 200mW 46.1V~47.9V 47V 50nA@32.9V 85Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS