BZX384C43-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C43-G3-18
JLCPCB Part #
C7093754
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 200mW 40V~46V 43V 50nA@30.1V 85Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS