BZX384C16-HG3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384C16-HG3-18
JLCPCB Part #
C5605458
Description
1 Independent 10Ω 15.3V~17.1V 16V 200mW 50nA@11.2V 50Ω ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS