BZX384B68-G3-08
MFR.Part #
BZX384B68-G3-08
JLCPCB Part #
C17634213
Description
1 Independent 150Ω 200mW 240Ω 50nA@47.6V 66.6V~69.4V 68V SOD-323 Zener Diodes ROHS