BZX384B56-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B56-HE3-18
JLCPCB Part #
C6756187
Description
200mW 200Ω 50nA@39.2V 56V SOD-323 Zener Diodes ROHS