BZX384B56-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B56-G3-08
JLCPCB Part #
C6133037
Description
200mW 200Ω 50nA@39.2V 56V SOD-323 Zener Diodes ROHS