BZX384B4V7-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B4V7-G3-18
JLCPCB Part #
C5566396
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 425Ω 80Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS