BZX384B47-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B47-G3-08
JLCPCB Part #
C5583958
Description
1 Independent 170Ω 200mW 46.1V~47.9V 47V 50nA@32.9V 85Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS