BZX384B39-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B39-G3-18
JLCPCB Part #
C5566387
Description
1 Independent 130Ω 200mW 38.2V~39.8V 39V 50nA@27.3V 80Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS