BZX384B36-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B36-G3-08
JLCPCB Part #
C6474677
Description
200mW 36V 50nA@25.2V 90Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS