BZW04-171BHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-171BHE3/54
JLCPCB Part #
C1979677
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.5A@10/1000us 171V 1uA 210V 274V 400W@10/1000us TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS